מזרח ומערב נפגשים

הסיפור

לפניכם דירה שעל פניו נראית נקייה ומודרנית אבל אם תתחילו לדפדף בתמונות תראו שהדירה הזו מורכבת מריהוט עתיק מהמזרח ופסלים נדירים. דיירי הבית חיו שנים רבות במזרח והיה להם חשוב לשלב את הפסלים והריהוט העתיק. מצד שני הם רצו להנות מדירה רחבה, בגוונים נקיים עם שפע של אור וצבע לבן נקי. 

החלל המרכזי מורכב מרצפה אפורה נקיה וחלקה וריהוט לבן בשילוב של ריהוט צבעוני ועץ עתיק.

בחדר הרחצה החלטנו להעיז ולשלב אריחים צבעוניים בגאומטריה מטריפה שנבנתה בדיוק עבור חדר הרחצה הכללי.

הדירה הזו מכילה חלל מרכזי שתוכנן בקפידה, שילוב של מטבח המסתיר בתוכו מכונות כביסה, חדר עבודה הסגור חלקית בחלונות בלגים וזכוכית חלבית, רהיט כניסה עתיק בצורה מדורגת עם אחסון. 

חדר השינה מאסטר הורים משלב חדר רחצה קטן ומתוכנן בקפידה בגוון שחור דרמטי ומודרני. לצידו חדר שינה עם כחול וארון תכלת מהמם המייצרים תחושה מפנקת ונעימה בחדר השינה.

הדירה הזו היא חליפה שנתפרה בדיוק ללקוח!

צלם/ת: אורית ארנון

״ לפניכם דירה שעל פניו נראית נקייה ומודרנית אבל אם תתחילו לדפדף בתמונות תראו שהדירה הזו מורכבת מריהוט עתיק מהמזרח ופסלים נדירים״

נועה, תודה על הליווי לאורך המסע הארוך (מאוד!) שלנו. עזרת לנו לצאת מאזור הנוחות, לבחור בנועז אבל לא במוגזם, לבחור במעוצב אבל לא במצועצע, ובסוף עדיין להרגיש בית. תודה על ההקשבה, הזמינות לחפירות אינסופיות והחרדות על הבחירות, על העזרה בהכנסת סדר לפרויקט הכיאוטי והליווי עד לקו הסיום. שמחים ומאושרים בבחירה בך.

Contact

בואו נדבר
על הפרוייקט שלכם

קבוצה מעצבות את הבית מעצבות את החיים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם