חופשה ללא חופשה

הסיפור

שם הפרויקט מרמז על קונספט הפרויקט ועל הסגנון בו בחרתי לעצב את הדירה. דירת דופלקס גדולה שהתאימה את עצמה למשפחה לא גדולה. הבקשה העיקרית של הלקוחה הייתה שהבית ירגיש וישדר חופש. חופש במובן של תחושת מרחב, קירבה לים, ביטוי של תנועה וחלל נעים לאירוח וחברים.
בית פתוח שאוהב לארח ולאפשר דינמיות וקלילות.
קומת הכניסה הייתה מורכבת ממטבח קטן ומבנה של ספריה מגבס שסגרה את חלל הכניסה והסתירה את המבט אל המרפסת והנוף.

 

את הספרייה הבנויה בחרתי לפרק לגמרי ולהרחיב את המטבח למקסימום מרחב מאפשר. קומת הכניסה הפכה לקומה עם שפע של אור, מרחב פתוח, מגוון רחב של אפשרויות אירוח ונוחות.
בקומה שילבנו חדר טלוויזיה סגור המאפשר לילדים וחברים לרבוץ בנוחות במידה והמבוגרים רוצים לארח ולשבת במרחב הציבורי.
צבעוניות הבית הוגדרה עם האהבה של הלקוחה לים ולגוונים הכחולים. לצד הכחול היתה בחירה נועזת וחכמה לפרקט את כל הבית בפרקט עץ אמיתי מגוון אלון מעושן. העץ מחמם ונותן אווירה מאוד נעימה ומפנקת. המדרגות והמעקה הוחלפו על מנת לייצר הרמוניה וחיבור בין הקומות.
בקומה העליונה יצרתי חלוקה חדשה לחלוטין הכוללת חדר שינה מאסטר רחב עם חדר רחצה מפנק, חדר רחצה לילד ועוד שני חדרי שינה לילד ולאירוח/עבודה בממ״ד.
בקומה למעלה שילבתי בין הגוון הכחול המוביל את הטון לבין גווני וורוד עדין מאוד ולבן צח, בנוסף הבית מורכב מחומרים מסיבים כמו מתכת ורכות בטקסטיל ובתאורה עדינה.
תהליך השיפוץ כלל חלוקה מחדש לכל חלקי הבית, תכנון חדרי רחצה וליווי מלא בתכנון נגרות, מטבח, תאורה ורכישת ריהוט. השיפוץ כלל ליווי מלא במהלך העבודה ומול בעלי המקצוע. בסיום הפרויקט את הסטיילינג והלבשה לבית עשתה אודי ספיר חן.

צלם/ת: אורית ארנון

 

״צבעוניות הבית הוגדרה עם האהבה של הלקוחה לים ולגוונים הכחולים. לצד הכחול היתה בחירה נועזת וחכמה לפרקט את כל הבית בפרקט עץ אמיתי מגוון אלון מעושן״

נועה, לא בטוח שאצליח להכיל את כל המחמאות ושביעות הרצון ממך כאשת מקצוע באמת יוצאת דופן. אנסה …. 🙂 בדרך כלל שמדברים על תהליך שיפוץ, לרוב שומעים שזה סיוט אחד גדול. במקרה שלנו לא כך היה. תהליך השיפוץ ומעבר לדירה חדשה עבר לנו כחוויה חיובית , מקצועית ומהנה בזכות הליווי של נועה. נועה הייתה קשובה לצרכינו ובזכות הידע שלה, האינטואיציות והבנה המקצועית שלה היא ניהלה הכל ביד רמה. החל מאנשי המקצוע האיכותיים שליוו אותנו בתהליך וכלה עד הפרטים הכי קטנים. יש שקט תעשייתי ואין כאבי ראש משום שנועה שלטה בהכל בתבונה, סבלנות ובמקצועיות רבה. נועה היא אשת מקצוע סופר מקצועית, עם הבנה והקשבה לצורכי הלקוח ועם סטייל משובח ויודעת לשלב את גישתה וראייתה העיצובית בכל המכלול הזה בצורה מופלאה. הניצוח הזה הוא אינו מובן מאליו ונועה עושה זאת בצורה יצאת מן הכלל ובאופן מעורר השראה. בוודאות אני יודעת שבכל פרוייקט עיצובי שאצטרך בעתיד נועה היא זו שתהייה לצידנו ותנהל זאת עבורנו ולא אף אחד אחר!

Contact

בואו נדבר
על הפרוייקט שלכם

קבוצה מעצבות את הבית מעצבות את החיים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם