הפגישה שלי עם פנג שואי – בית בטבע

הסיפור

לפני כשנתיים פנתה אלי לקוחה על מנת לקבל ייעוץ ראשוני עבור שיפוץ די גדול שרצתה לבצע בבית בו היא גרה מזה 20 שנה. הבית היה עם אופי מאוד מיוחד וצבעוני אך הצבעים דהו וכך גם הריהוט והסגנון. לאחר קבלת ייעוץ ראשוני על מה ניתן לעשות ועל העלויות, פנתה הלקוחה שלי לייעוץ פנג שואי אצל שהם וויסמן.

עד אותו רגע רק שמעתי על פנג שואי ולא הכרתי את העולם הקסום והמתוחכם הזה. לאחר הייעוץ הוחלט להתקדם אל שיפוץ של ממש.

דרך שיתוף הפעולה עם שהם והלקוחה גיליתי עולם קסום ומרתק והתאהבתי בתהליך. בעקבות הפרויקט הלכתי ללמוד פנג שואי והתעמקתי בידע ובשילוב בין העיצוב לתורה הזו.
השיפוץ כלל תכנון מטבח חדש, הרחבת שרותי אורחים, הרחבה ושינוי של אמבטיה ראשית, בחירת פרקט, תכנון מחדש עבור חדר שינה רחב ומפנק במקום שני חדרים קטנים והכנה של סטודיו לציור ואומנות בקומת הגג.
מעבר לתוצאה המרהיבה שיצאה, הבית מקושט בפסלים רבים של הלקוחה שלי שהיא בעצמה אשת אומנות ופסלת. ממליצה לכל אחד שמאמין בפנג שואי ורוצה שינוי ושיפור באיכות החיים לבצע ייעוץ בין אם הוא משפץ ובין אם מחפש לשפר את בריאותו בבית קיים.

צלמת: אורית ארנון

״גיליתי עולם קסום ומרתק והתאהבתי בתהליך, בעקבות הפרויקט הלכתי ללמוד פנג שואי״
נועה יקירה,אין לי מילים לתאר את ההתרגשות שלי מפגישת הייעוץ שעברתי איתך. המפגש היה מרגש ומעצים, התחבר לי בדיוק עם מה היה חסר לי. אני נמצאת כעת בשלבים האחרונים של השיפוץ הבית החדש שלי, הרגשתי שאני זקוקה להבנה עמוקה יותר של ארגון החלל ושימוש נכון בצבע. אני כל כך מתחברת לתורת הפנג שואי. את היית שם כדי להסביר לארגן ולתמוך. שמחה שבחרתי בך

Contact

בואו נדבר
על הפרוייקט שלכם

קבוצה מעצבות את הבית מעצבות את החיים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם