המטבח הורוד

הסיפור

בית ישן שלא שופץ למעלה מ 20 שנה, דרש טיפול מחדש של כל חללי הבית, בקומת הקרקע פתחנו את המטבח הישן והרחבנו את החלל בצורה משמעותית. שיפצנו את חדר העבודה ושרותי האורחים ועיצבנו את הסלון בתוספות למה שכבר היה קיים, הוספתי צבעוניות חדשה וצבענו הרבה מהריהוט הקיים בהתאמה.

הקונספט המוביל היה, צבע בדגש על עיצוב נוח ופרקטי, עמיד לאורך זמן וחדשני בתפקודו. התכנון היה קפדני ומחושב לכל אורך הפרויקט כאשר הקו המנחה מהתחלה היה בית צבעוני ושמח.

המטבח היה אחד החלקים המהנים ביותר לתכנון, כל הצרכים נלקחו בחשבון והוא תוכנן בקפידה וירידה לפרטים, העזנו עם ארון עליון בצבע וורוד עמוק. במטבח מספר פתרונות מיוחדים ושונים כגון נישה לגליל נייר מטבח, מגירות עם חירור לאוורור ו כ- 4 ידיות מסוגים שונים במטבח אחד!

בחלל המסדרון בקומת המגורים היו ספריות גבס ישנות שלא הגיעו עד התקרה, שיניתי את התכנון כך שיגיעו עד למעלה ויהיו סימטריות ועיצבתי יחידות נגרות בגוון טורקיז עז. המרחב הפך למפנק ונעים ויצרתי פינת קריאה באזור הגלריה, הוספתי תאורה, שטיח וכורסאות מרופדות בצבע יין משגע.

חדר השינה המקורי עבר שדרוג רציני ואת הקיר שמאחורי המיטה חיפיתי בעץ ממוחזר מחביות של יין. המראה של עץ ממוחזר בפיסות עץ שונות מייצר טקסטורה מעניינת, גוונים חמים ואווירה מאוד נעימה ורומנטית.

כל חדרי הרחצה בבית עברו שיפוץ מלא וכל חדר רחצה זכה בצבע אחד מרהיב ומשמח.

צהוב, ירוק בקבוק וסגול עמוק אלו צבעי חדרי ארונות האמבטיה.

ריצופים מצוירים ומיוחדים חוזרים על עצמם בבית בכל חדרי הרחצה והמטבח והשילוב בין טקסטורה מעניינת וצבעוניות מייצרת גם כן תחושה הרמונית של צבע וצורה.

הבית עשיר בצבע וטקסטורה, פינות של עצירה ומרחבי עשייה שונים.

היה תענוג לתכנן ולהעז בעיצוב הבית.

צלם/ת: מיטל בוגנים

״ המראה של עץ ממוחזר בפיסות עץ שונות מייצר טקסטורה מעניינת ״

כבר בפגישתנו הראשונה ידעתי שאת היא המעצבת איתה ארצה לעבור את תהליך השיפוץ של ביתי. בנעימות רבה ,פתיחות, קפדנות מקצועית וטעם משובח רקמנו יחד את רעיון השיפוץ, היפרנו זו את זו איזנו זו את זו ( בעיקר את אותי) ונהננו הן מהתהליך ובוודאי מהתוצאה משובבת הנפש.ליווית את תהליך השיפוץ לא רק מבחינה עיצובית אלא גם בבחירת אנשי מקצוע משובחים שבצעו בפועל את השיפוץ. חווית השיפוץ הייתה עבורי בזכותך חוויה משמחת, יצירתית ומענגת . לא יכולתי לבקש טוב מזה. תודה רבה נועה יקרה.

Contact

בואו נדבר
על הפרוייקט שלכם

קבוצה מעצבות את הבית מעצבות את החיים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם