המטבח הוא לב הבית

הסיפור

"המטבח הוא לב הבית" כך אומרים. במקרה של הבית הזה המטבח הוא הלב, הנשמה וגם המראה. המטבח הוא המראה שמשקפת את בעלי הבית באופן מובהק. הוא עדין ושקט אבל מוקפד. הוא פרקטי אבל אלגנטי. הוא גדול אבל לא מדי. הוא צבעוני אבל ברכות. הוא צנוע ומיועד לשימוש אמיתי, לבשל ולארח.

הדיירים בבית הזה הם בדיוק זה. הם אומרים שלמדו ממני הרבה בתהליך ואני אומרת שלמדתי מהם אפילו יותר. למדתי עוד על איך לתכנן בית שיהיה גם מעוצב אבל ישקף צניעות ושמחה. הבנתי עוד איך לתכנן בית שימשיך לספר את הסיפור האישי של הדיירים בלי להסתיר את חיי היום יום ואת מי שהם, לכן בבית הזה רצפת הטרצו המקורית בת ה 20 נשארה כבסיס לעיצוב החדש, לכן הלקוחה העדיפה מדיח "רגיל" לא אינטגרלי, לכן בחדרי הרחצה יש אסלות מונובלוק ולא סמויות. קבלו אותו כמו שהוא, הבית שלא מתבייש להיות מי שהוא בצורתו וביופיו.

״ במקרה של הבית הזה המטבח הוא הלב, הנשמה וגם המראה. המטבח הוא המראה שמשקפת את בעלי הבית באופן מובהק״

נועה יקרה .עם סיום מסע ה"" קסם המסתורי "של שיפוץ ובנית בתינו ,התכנון והביצוע יצרו בית יפה ביותר מעוצב בטוב טעם,שילוב צבעים ופתרונות מיוחדים שלא חשבנו עליהם. המפגש בין יופי לפונקציונאליות הפכה אותו למקום שכיף לגור בו! זה הזמן להודות לך ולהתפעל מהתוצאה ומהתהליך המהנה שעברנו יחד. חווינו שותפות וליווי צמוד לאורך כל הדרך. בחן ובמקצועיות מרשימה להצלחה ללמד להתנהל ולנהל אותנו. ידעת מתי להרפות וכיצד להתעקש על מה שנראה בענינו כשולי ובדיעבד הפך למשמעותי. אין מילים לתאר את החום שאת מקרינה ,חוש הומור טעם מיוחד ויכולת להבין ולהתאים את הפתרונות לצרכים ולמאפיינים הייחודיים של הלקוחות -שלנו. ברצוננו לציין את הסבלנות ,האחריות והמוכנות שלך לסייע ולהקדיש זמן מעבר למצופה. היכולת שלך להתנהל ולחבור בעלי מקצוע מובחרים הפכה את התהליך המאתגר לחלק מהנה ביותר שעמד בתקציב ובמיוחד בלוחות הזמנים. ועל כל זאת תודה רבה

Contact

בואו נדבר
על הפרוייקט שלכם

קבוצה מעצבות את הבית מעצבות את החיים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם