הלופט התל אביבי

הסיפור

זהו סיפור על דירה קטנה, קיבלתי אותה לבנה ודי חסרת אופי. היה לה חדר שינה אחד גדול וממ״ד. את הדירה הפכתי ללופט מפנק מחופה כולו ברצפת עץ גושני ופלטה של צבעים בגוונים שחור, כחול כהה ולבן החוזר על עצמו בדוגמאת שיש לבן.

לקוחה עם טעם מאוד מיוחד המגיע מרקע אמריקאי ולכן השילוב המיוחד במטבח, חצי כחול עמוק וחצי לבן וידית פליז מוזהבת בעבודת יד. אי קטן לעבודה או ישיבה לקפה עם שיש מטבח מרהיב שמכסה גם את הקירות במטבח. בצמוד לאי פינת ישיבה רחבה שיכולה להיפתח ולהכיל עוד אורחים.

את כל המרחב המרכזי דייקנו ככה שהמטבח יקבל את מלוא תשומת הלב והבמה ואילו הסלון ישתלב בצורה הרמונית ונכונה בדרך אל היציאה למרפסת.

ללקוחה היה חשוב מאוד לייצר הרבה מקומות אחסון בכל חלקי הבית ולכן שילבתי בסלון ארון אחסון במראה נקי ומינימליסטי. בתוך הארון שילבתי גם טלוויזיה וכך המשכתי באותו קו עיצובי גם בחדרי השינה. כל החדרים קיבלו ארון אחסון משולב עם טלוויזיה.

את חדר השינה שהיה ענק חילקתי לשני חדרים, אחד חדר שינה עם מקלחת ואמבטיית הורים. השניה חדר עבודה קטן ואילו הממ״ד הפך לחדר הילדים.

שימו לב לתכנון מוקפד מאוד בחדר רחצה של ההורים בו שילבתי גם אמבטיה וגם מקלחון צמודים אחד לשני, לראשונה יצא לי לתכנון אמבטיה בגודל 120 אך ורק כי היה חשוב ללקוחה שתהיה לה אמבטיה קטנה וזה מה שהתאפשר במקום. הפתרון היה לשלב מקלחון שיכול להיפתח וממנו תוכל הלקוחה להיכנס אל האמבטיה. חדרי הרחצה תוכננו עם השיש הלבן שנבחר כבסיס לפלטה העיצובית ושילבתי יחד איתו פסיפס שחור לבן וארונות אמבטיה רחבים ופרקטיים בתכנון אישי.

הפרויקט כולל המון נגרות בתכנון אישי ומדויק ושילוב בין כמה סגנונות וחומרים המייצרים תוצאה הרמונית ונעימה.

צלמת: אורית ארנון

״ את כל המרחב המרכזי דייקנו ככה שהמטבח יקבל את מלוא תשומת הלב והבמה ואילו הסלון ישתלב בצורה הרמונית ונכונה בדרך אל היציאה למרפסת״

נועה היקרה, נהננו מאוד לעבוד איתך בתהליך השיפוץ של ביתנו אותו ליווית במקצועיות ובמסירות, עם הבנה מלאה של הסגנון שלנו ותובנות מועילות שהביאו לתוצאה מעולה! חששנו בתחילה מהרפתקאת שיפוץ תוך כדי מגורים בבית, אבל בזכותך ובזכות בעלי המקצוע המעולים שבחרת הכל הסתיים בלו״ז המתוכנן ועל הצד הטוב ביותר. מתכננים כבר את שיפוץ שאר חלקי הבית איתך!

Contact

בואו נדבר
על הפרוייקט שלכם

קבוצה מעצבות את הבית מעצבות את החיים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם