דירת הצבעים המטריפים

הסיפור

הדירה נמצאת במרכז תל אביב בבניין ישן אך מטופח, הדירה עצמה הייתה בת 20 ודרשה שיפוץ מלא.

הקונספט היה לשפץ את הדירה על מנת להקליל, לפתוח, להכניס אור ולייצר מינימום עומס בדירה קטנה וצבעונית. השימוש בצבע מייצר עניין בלי להעמיס ומכניס הרבה אור ושמחה הביתה.

המטבח המקורי היה סגור בקיר כניסה וייצר מצב של חסימת האור ותחושה מכבידה. ביטלתי את קיר הכניסה ופתחתי את המטבח, הבחירה לשלב צבע סגול בהיר ולא כהה הכניסה עוד עניין ושוני ופתחה אפשרות לשילוב צבעים נוספים בדירה. הבית כולו רוצף בפרקט עץ אמיתי, מה שהכניס חמימות ותחושה של מרחב אחיד, פרט לחדר הרחצה כל הבית מחופה בפרקט. חדר הרחצה שהיה עם תקרת מגשי פח נמוכה שונה לתקרת גבס גבוה יותר ושילוב של תאורה חדשה ומוארת.

במקום אמבטיה שהייתה קיימת בחדר הרחצה תכננתי מקלחת רחבה עם גישה נוחה. 

חדר הרחצה רוצף באריח צבעוני המתאים לצבעוניות הסלון ומכניס עניין בחדר רחצה קטן. 

תכנון הנגרות בסלון אפשרה אחסון פשוט ונגיש לספרי קריאה ואילו השילוב של מזנון נמוך מאפשרת גם אחסון סגור בלי להעמיס על המרחב.

הבחירה לשלב צבעים רבים ונועזים היה רצון משותף של הלקוחה ושלי להכניס שמחה, קלילות ואושר צבעוני בפשטות וללא תקציב גבוה.

 

צלמת: מיטל בוגנים

״ הקונספט היה לשפץ את הדירה על מנת להקליל, לפתוח, להכניס אור ולייצר מינימום עומס בדירה קטנה וצבעונית. השימוש בצבע מייצר עניין בלי להעמיס ומכניס הרבה אור ושמחה הביתה״
נועה יקירה,אין לי מילים לתאר את ההתרגשות שלי מפגישת הייעוץ שעברתי איתך. המפגש היה מרגש ומעצים, התחבר לי בדיוק עם מה היה חסר לי. אני נמצאת כעת בשלבים האחרונים של השיפוץ הבית החדש שלי, הרגשתי שאני זקוקה להבנה עמוקה יותר של ארגון החלל ושימוש נכון בצבע. אני כל כך מתחברת לתורת הפנג שואי. את היית שם כדי להסביר לארגן ולתמוך. שמחה שבחרתי בך

Contact

בואו נדבר
על הפרוייקט שלכם

קבוצה מעצבות את הבית מעצבות את החיים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם