בית שהוא לב

הסיפור

תכירו את הדירה שהיא בעצם בית על גג, עם מרפסת ונוף משגע. הדירה מורכבת מחלל כניסה גדול המכיל בתוכו סלון ופינת אוכל, יצרתי קיר המפריד בין הסלון למטבח ומייצר עבורי קיר פנוי (מחופה בריקים) לתליית הטלוויזיה.
המטבח פתוח למסדרון רחב אך מוסתר מהכניסה שכן רציתי לייצר פרטיות עבורי בזמן השעות בו אני מבשלת ולנתק את המטבח מאזור האירוח המרכזי. המטבח מכיל אי מרכזי לשישה אנשים כי היה לי מאוד חשוב שביום יום יהיה נוח וכיף לאכול ולארח חברות במטבח.

זה המקום לציין שבאופן מודע השתדלתי מאוד שחומרי הבסיס של הדירה כמו ריצוף וחיפוי, פרקט ואינסטלציה , כולם מהסטנדרט של הקבלן עם שדרוגים מינוריים בברזים ואסלות. זאת על מנת להשאיר לי תקציב להלבשה, נגרות וכל מה שבא אחרי הבניה.
שרותי האורחים שעיצבתי מחומרים בסיסים לבנים, שודרגו לאחר מסירת הדירה ע"י תכנון נגרות והלבשת טפט פרחוני.

חדר השינה מאסטר פונה אל מרפסת ולמרות שהוא לא מאוד גדול היה לי חשוב לשלב בו ארונות לשנינו (בלי חדר ארונות נפרד) ולהכניס צבע ושמחה כמו שאני אוהבת. קבלו חדר שינה עם טפט פרחוני ושמח המחזק את האנרגיה של החדר ומחליש את האנרגיה שפחות טובה (פנג שואי כמובן נלקח בחשבון בכל חללי הבית).
חדרי הבנות תוכננו כך שלכל ילדה יהיה חדר שינה עם ארון ושולחן משלה ושינה לכיוון תומך (פנג שואי כבר אמרתי?).
בשני חדרי הרחצה שלנו המשכתי את אותו קו נקי של שימוש בריצוף וחיפוי הסטנדרט והוספתי רק אריח דקורטיבי בנגיעות מאחורי האסלה ובמקלחון שלנו.
הממ"ד בבית הוא חדר העבודה הביתי שלי הכולל גם פינת טלוויזיה משפחתית ובעיקר אזור נעים לשהות בו ולקפל כביסה בערב כמובן.

 

צלמת: אורית ארנון

 

״ המטבח מכיל אי מרכזי לשישה אנשים כי היה לי מאוד חשוב שביום יום יהיה נוח וכיף לאכול ולארח חברות במטבח״
נועה יקירה,אין לי מילים לתאר את ההתרגשות שלי מפגישת הייעוץ שעברתי איתך. המפגש היה מרגש ומעצים, התחבר לי בדיוק עם מה היה חסר לי. אני נמצאת כעת בשלבים האחרונים של השיפוץ הבית החדש שלי, הרגשתי שאני זקוקה להבנה עמוקה יותר של ארגון החלל ושימוש נכון בצבע. אני כל כך מתחברת לתורת הפנג שואי. את היית שם כדי להסביר לארגן ולתמוך. שמחה שבחרתי בך

Contact

בואו נדבר
על הפרוייקט שלכם

קבוצה מעצבות את הבית מעצבות את החיים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם