בית כפרי בכחול ושמנת

הסיפור

הסיפור: הבית הזה נרכש על ידי לקוחות חוזרים שלי. חמש שנים לפני רכישת הבית שיפצתי להם את הדירה. בין לבין גם שיפצנו יחד את המשרד שלהם ואז הגיע הרכישה הזו.

הבית היה במצב לא רע אבל העיצוב שלו היה מיושן ובעיקר חנוק. הלקוחה שלי חיפשה בית במראה חם יותר עם המון אור טבעי ושילוב של צבעוניות נעימה ומחממת.

את שטח המטבח פתחתי באופן משמעותי על ידי הרחבה וביטול של פטיו פנימי, שינינו את כל החלונות בקומת הכניסה לחלונות בפרופיל בלגי וזכוכית שקופה ללא תריסים בשביל לאפשר כניסה טובה של אור השמש.

את המטבח תכננתי בקפידה עבור משפחה עם אמא שמאוד פעילה ומבשלת במטבח.

בחירת הצבעים ושילוב השמנת, כחול וצהוב חוזרת על עצמה בכל מרחבי הבית ואילו העיצוב הכפרי הוא הקונספט המובהק בבית.

את קיר המדרגות לקומה השנייה מלווה טפט עצים צבעוני ושמח שמכניס גם הוא חמימות ותחושת אדמה הביתה. חדרי הרחצה כולם עוצבו ברוח דומה לקומת הכניסה, אריחים איטלקיים בגוונים חמים ושילוב של ארונות רחצה בסגנון כפרי. חדר השינה הורים עוצב בצבעוניות של צהוב וכתום כולל ארון בגדים צהוב עם דוגמא משרבייה וקיר בפסים צהובים מאחורי המיטה. הבית הזה הוא דוגמה נהדרת לעיצוב שחוזר על עצמו בכל מרחבי הבית בצורה אחידה ועקבית. 

צלמת: מיטל בוגנים

״ הבית הזה הוא דוגמה נהדרת לעיצוב שחוזר על עצמו בכל מרחבי הבית בצורה אחידה ועקבית״
נועה יקירה,אין לי מילים לתאר את ההתרגשות שלי מפגישת הייעוץ שעברתי איתך. המפגש היה מרגש ומעצים, התחבר לי בדיוק עם מה היה חסר לי. אני נמצאת כעת בשלבים האחרונים של השיפוץ הבית החדש שלי, הרגשתי שאני זקוקה להבנה עמוקה יותר של ארגון החלל ושימוש נכון בצבע. אני כל כך מתחברת לתורת הפנג שואי. את היית שם כדי להסביר לארגן ולתמוך. שמחה שבחרתי בך

Contact

בואו נדבר
על הפרוייקט שלכם

קבוצה מעצבות את הבית מעצבות את החיים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם