פגישת ייעוץ

פגישת ייעוץ היא פגישה הנועדה לעשות לכם סדר ולתת לכם תשובות ופתרונות פרקטיים לתהליך האישי שאתם רוצים לעבור בבית או במשרד/קליניקה.

בין אם אתם רוצים לעשות שיפוץ מלא, חלקי או בכלל לא רוצים לשפץ אבל זקוקים לייעוץ וליווי נקודתי בפתרונות לחלל שלכם הפגישה הזו תעשה לכם סדר ותדייק לכם את תהליך העיצוב.

בפגישה של שעתיים נבדוק בדיוק מה מפריע או חסר לכם היום, נבין איזה סגנון אתם אוהבים.

נדבר על צבעוניות שתתאים לכם, נדייק את הצורניות והמידות של מה שאתם צריכים לרכוש.

נמקסם עבורכם את החלל הקיים כולל המלצות לרכישות מתאימות.

במידה ואתם לפני שיפוץ נדבר על התהליך המלא, המשמעות של הריסה ובניה.

נבחן אופציות ראשוניות לתכנון נכון. נדבר על תקציב ריאלי ומה הוא כולל.

נדייק לוחות זמנים והאם צריך לצאת מהבית ולכמה זמן. איך מתבצעת עבודה מול מנהל פרויקט והאם יש צורך בכך עבורכם. מה היא עבודה נכונה עם בעלי מקצוע. מה הוא כתב כמויות והאם אתם צריכים אותו.

עושה לכם סדר

תפקידו של מנהל פרויקט הוא לנהל את כל הפרויקט, כמו מנצח בתזמורת, הוא אחראי לבנות לוח זמנים מדויק לפרויקט. לתאם מול המעצבת מתי כל שלב יתבצע, איזה תכניות יוצאות לביצוע ומה הדרישות, אם יש שינויים הוא מעדכן את בעלי המקצוע בשטח ומוודא שהשינויים בוצעו.
מנהל הפרויקט אחראי על ניהול התקציב שנקבע מראש, הוא מתזמן את בעלי המקצוע והספקים להגעה לשטח. לרוב הוא גם משלם לספקים בסיום העבודה שלהם עבור הלקוח. מנהל הפרויקט משקף ללקוחות לאורך כל הדרך את מצב הבניה ובמידה ויש בעיות הוא מתאם מול המעצבת והספק את הפתרון החדש.
מומלץ מאוד בפרויקטים גדולים ושווה את העלות.

עבודה נכונה מול בעלי מקצוע היא כזו שכל בעל מקצוע מקבל סט תכניות מלא עבור הפרטים שהוא צריך לבצע. התכניות צריכות לכלול את כל הפרטים, צבע, חומר, פרזול, מידות ועדיף לצרף גם הדמיה אם ניתן.
בעל המקצוע יתמחר בדיוק כל פריט ובמידה והלקוח מאשר יש לתאם לוח זמנים לביצוע והתקנה מראש.
דוגמאות לבעלי מקצוע שמקבלים סט תכניות מותאם להם:
נגר, זגג, אלומיניום, מתקין פרקטים ועוד.

כתב כמויות זה מסמך שמכינה המעצבת ובו מפורטת רשימה של כל העבודות אותם הקבלן צריך לבצע בשיפוץ. בדומה מאוד לרשימת מכולת כתב הכמויות כולל סעיפים שונים כגון הריסה, בניה, איטום, אינסטלציה וכו. בכל סעיף יש את כל הפעולות אותם יבצע הקבלן תחת אותה קטגוריה הכוללת גם כמויות בהתאם לשיפוץ.
חשוב מאוד לסיים את כל סט התכניות לפני שמכינים כתב כמויות ולוודא שכל הסעיפים מופיעים בכתב הכמויות.
את כתב הכמויות רצוי לשלוח לשניים שלושה קבלני בניה וכך לקבל הצעות מחיר עם סעיפים זהים על מנת להשוות את המחירים.

המלצות

Contact

בואו נדבר
על הפרוייקט שלכם

קבוצה מעצבות את הבית מעצבות את החיים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם