לקוחות מספרים

נועה, תודה על הליווי לאורך המסע הארוך (מאוד!) שלנו. עזרת לנו לצאת מאזור הנוחות, לבחור בנועז אבל לא במוגזם, לבחור במעוצב אבל לא במצועצע, ובסוף עדיין להרגיש בית. תודה על ההקשבה, הזמינות לחפירות אינסופיות והחרדות על הבחירות, על העזרה בהכנסת סדר לפרויקט הכיאוטי והליווי עד לקו הסיום. שמחים ומאושרים בבחירה בך.

נועה היקרה, נהננו מאוד לעבוד איתך בתהליך השיפוץ של ביתנו אותו ליווית במקצועיות ובמסירות, עם הבנה מלאה של הסגנון שלנו ותובנות מועילות שהביאו לתוצאה מעולה! חששנו בתחילה מהרפתקאת שיפוץ תוך כדי מגורים בבית, אבל בזכותך ובזכות בעלי המקצוע המעולים שבחרת הכל הסתיים בלו״ז המתוכנן ועל הצד הטוב ביותר. מתכננים כבר את שיפוץ שאר חלקי הבית איתך!

נועה יקרה .עם סיום מסע ה"" קסם המסתורי "של שיפוץ ובנית בתינו ,התכנון והביצוע יצרו בית יפה ביותר מעוצב בטוב טעם,שילוב צבעים ופתרונות מיוחדים שלא חשבנו עליהם. המפגש בין יופי לפונקציונאליות הפכה אותו למקום שכיף לגור בו! זה הזמן להודות לך ולהתפעל מהתוצאה ומהתהליך המהנה שעברנו יחד. חווינו שותפות וליווי צמוד לאורך כל הדרך. בחן ובמקצועיות מרשימה להצלחה ללמד להתנהל ולנהל אותנו. ידעת מתי להרפות וכיצד להתעקש על מה שנראה בענינו כשולי ובדיעבד הפך למשמעותי. אין מילים לתאר את החום שאת מקרינה ,חוש הומור טעם מיוחד ויכולת להבין ולהתאים את הפתרונות לצרכים ולמאפיינים הייחודיים של הלקוחות -שלנו. ברצוננו לציין את הסבלנות ,האחריות והמוכנות שלך לסייע ולהקדיש זמן מעבר למצופה. היכולת שלך להתנהל ולחבור בעלי מקצוע מובחרים הפכה את התהליך המאתגר לחלק מהנה ביותר שעמד בתקציב ובמיוחד בלוחות הזמנים. ועל כל זאת תודה רבה

כבר בפגישתנו הראשונה ידעתי שאת היא המעצבת איתה ארצה לעבור את תהליך השיפוץ של ביתי. בנעימות רבה ,פתיחות, קפדנות מקצועית וטעם משובח רקמנו יחד את רעיון השיפוץ, היפרנו זו את זו איזנו זו את זו ( בעיקר את אותי) ונהננו הן מהתהליך ובוודאי מהתוצאה משובבת הנפש.ליווית את תהליך השיפוץ לא רק מבחינה עיצובית אלא גם בבחירת אנשי מקצוע משובחים שבצעו בפועל את השיפוץ. חווית השיפוץ הייתה עבורי בזכותך חוויה משמחת, יצירתית ומענגת . לא יכולתי לבקש טוב מזה. תודה רבה נועה יקרה.

נועה יקרה, לא העליתי בדעתי שכבר בפגישה הראשונה אתחבר כל כך מהר (למודת ניסיון אנוכי…). את מקצועית, מלאת ידע, בעלת טעם משובח, מתחברת לרצונות, לצרכים ולטעמו של הלקוח ולא פחות חשוב- מאוד מאוד נעימה ונהניתי לשהות במחיצתך. תודה לך על הכל, ואני בטוחה שיהיה אף יותר בהמשך

Contact

בואו נדבר
על הפרוייקט שלכם

קבוצה מעצבות את הבית מעצבות את החיים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם